انتخاب پس زمینه (theme) در وردپرس

بعد از راه اندازی ورد پرس سایت خود، اولین گام تعیین پس زمینه آن است. وورد پرس دارای مجموعه زیادی از پس زمینه ها به صورت پیش فرض است که می توانید آنها را از نوارابزار کناری انتخاب نمایید.
شما می توانید قبل از تایید نهایی پس زمینه ای را که انتخاب کردید از طریق دکمه preview مشاهده نمایید و با این کار از مطابقت این پس زمینه با نام تجاری و طراحی وب سایت خود مطمین شوید. وقتی شما یک تم مناسب با موضوع هاست خود پیدا کردید کل سایت به صورت اتوماتیک به آن تم تغییر می کند. بسیاری از تم های وورد پرس از همان ابتدا در قالب وورد پرس قرار دارند، اما هزاران نفر هستند که از گزینه های دیگری که در اینترنت وجود دارد استفاده می کنند.

انتخاب بهترین تم برای سایت شما
قبل از انتخاب یک تم برای سایت خود شما باید درک کاملی از هدف راه اندازی سایت داشته باشید. تم های خاص با ذهنیتهای خاص یک وب سایت طراحی شده است. بنابراین اگر شما در حال ایجاد یک وب لاگ یا یک سایت جهت کسب و کار خود هستید باید درک کاملی نسبت به اینکه هر تم چگونه شما را برای رسیدن با اهدافتون کمک می کند داشته باشید. اگر شما برای این کار بودجه ای داشته باشید می توانید از تم های در معرض فروش نیز استفاده نمایید، این تم ها برای شما هزینه دارد ولی با توجه به هدف شما قابلیتهایی را در اختیار شما می گذارد که تم های رایگان از آن بی بهره هستند. برای این سرمایه گذاری شما باید تحقیقات بیشتری انجام دهید تا بتوانید تم هایی که برای شما مفید هستند را انتخاب نمایید.

طراحی پاسخگو
این روزها کاربران زیادی از طریق مرورگرها، برنامه ها، کامپیوتر و… به اینترنت دسترسی دارند. بنابراین پیدا کردن یک تم صحیح در ورد پرس برای رسیدن به هدف بسیار مهم می باشد. به این پروسه طراحی پاسخگو گفته میشود.
تلاش برای پیدا کردن یک تم مناسب، که بتواند برای کاربران در سطح متوسط مناسب باشد و آنها را به موارد مورد نیازشان هدایت کند ضروری می باشد.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. چت روم گفت:

    عالی بود دمت گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *