بهینه سازی تصاویر وب سایت با 3 پلاگین وردپرس

 

بهینه سازی تصاویر وب سایت با 3 پلاگین وردپرس:

یک تصویر ارزش هزاران کلمه را دارد که اهمیت این موضوع  به 1 قرن پیش بازمیگردد.

امروزه تصاویر ارزش زیادی دارند بویژه در صفحات وب. تصاویر , بهترین راه برای معرفی آنلاین نام تجاری شماست و یک جز ضروری در یک وب سایت با طراحی خوب است.آنها سرمایه ی بزرگی هستند و می توانند باعث کاهش زمان لود سایت  شوند که نقطه ی تحولی برای بازدیدکنندگان است.در حال حاضر نیز چندین پلاگین وردپرس وجود دارند که می توانند تصاویر را برای وب سایت شما بهینه کنند.از بین این پلاگین ها 3 پلاگین برتر را معرفی خواهیم کرد.

ImageRecycle

پلاگین ImageRecycle علاوه بر فشرده سازی فایل ها با پسوند PNGs و GIF و JPEGs , بهینه سازی pdf را نیز ارائه می کند.این پلاگین به شما 100MB داده برای تست  15 روزه خواهد داد.خبر خوب:به طور میانگین 100MB برای بهینه سازی تصاویر یک وب سایت کافی خواهد بود.

با این حال هزینه ی ImageRecycle بین 10$ تا 50$  با توجه به تصاویری که در طول سال آپلود نموده اید, است.هزینه ی آن با توجه به ویژگی های اضافی , شبیه قابلیت های داشبورد  و آپدیت ایمیل متغیر خواهد بود.مورد خوب دیگری در ImageRecycle است که در پس زمینه اجرا خواهد شد و انجام هیچ موردی در سایت تاثیری بر روی آن نخواهد گذاشت.با استفاده از این پلاگین , بهینه سازی سایت بزرگ, 30 تا 45 دقیقه به طول خواهد انجامید.

images

Imagify

پلاگین Imagify به طور چشمگیری حجم فایل های تصویر را کاهش خواهد داد بدون اینکه کیفیت آنها تغییر داشته باشد و باعث بالارفتن سرعت لود سایت خواهد بود.این پلاگین ماهیانه 25MB به صورت رایگان ارائه می دهد(حدود 250 تصویر).پلن های پرداختی از ماهیانه 5$ شروع می شود تا 70$  که به نیاز شما بستگی دارد.Imagify یک صفحه به داشبورد شما اضافه می کند که در آن می توانید سطح فشرده سازی را جهت بهینه سازی تصاویر مشخص کنید.توضیح اضافه:سطحی که کاهش می دهد سایز فایل های شما را ,البته با حفظ کیفیت آن تصاویر.

download

بهینه سازی تصویر EWWW

بهینه ساز EWWW به طور خودکار تصاویری که بر روی سایت   آپلود کرده اید را بهینه خواهد ساخت.در حالی که این پلاگین فاقد ویژگی های بروزرسانی مانند بهینه ساز های Imagerecycle,و Imagify است.

این گزینه بهینه سازی در سطحی خوب ,برای صاحبان کسب و کار کوچک است.در کل ,روند این گزینه نسبتا سخت است اما می تواند نتایج خوبی بدون پرداخت هزینه داشته باشد.

download (1)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *