چگونه به صورت موفقیت آمیز یک پست مهمان داشته باشید.

اگر شما قصد استفاده از پست مهمان به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی مطالب خود دارید، مهم است آن را چگونه ایجاد کنید. بسیاری از وبلاگ نویسان محبوب و وب سایتهای پربازدید، روزانه مقدار زیادی از این پستهای مهمان دریافت می کنند که بسیاری از آنها برای شما می تواند بسیار وحشتناک باشد. اگر شما زمانی را برای کار روی پست های مهمان صرف نمایید، شما شانستان را برای موفقیت پست هایتان افزایش داده اید و امیدوار باشید رابطه ای طولانی مدت با این وبلاگ نویس برقرار کرده اید.
در زیر شما راهنمایی هایی دریافت می کنید که شانس شما را برای فرود یک پست مهمان روی وب سایت یا وبلاگ رویایی تان افزایش می دهد.
1- ایجاد ارتباط
اغلب، مردم به سادگی می خواهند یک پست مهمان بنویسند بدون در نظر گرفتن نیاز به زمان، برای ساخت هر نوع رابطه . قبل از اینکه شما پست بگذارید، مخصوصا اگر آن یک وبلاگ تک نویسنده است، این مهم است که شما زمان صرف کنید تا به آنها ایمیل کنید، کامنت روی یک پستهای وبلاگشان بگذارید و یا یکی از محصولاتشان را خرید کنید. این کمک می کند تا شما این موضوع را برجسته کنید که یکی از اعضای فعال جامعه ی خود هستید و شما در واقع، مراقب کار نویسنده هستید.
شما حتی می توانید در طی ایمیلتان گزارش دهید اینکه چه مدت طولانی برای پست های موردعلاقه تان پیگیر بوده اید.
برخی افراد حتی با به اشتراک گذاشتن علاقه شان موفق هستند. به عنان مثال ممکن است هر دو شما خیلی مایل باشید و علاقمند به موج سواری. ساخت یک اتصال در ارتباط که در خارج از فضای کسب و کار باشد می تواند خیلی باارزش باشد و کمک خواهد کرد به شما تا ایستادگی کنید.
2- موردی برای مطالعه باشید.
آیا شما یکی از استراتژی هایتان را اجرا می کنید یا چارچوب و موقعیت یافت شده در کسب و کار و زندگیتان را؟ اگر این چنین است پس به آن اشاره کنید.
این می تواند حتی یک موضوع برای پست وبلاگتان باشد. یک مورد مطالعه ی موفق نه تنها ارزش برای خوانندگانتان فراهم می کند، بلکه هم چنین، اثبات کاری است که نویسنده انجام می دهد.
3- نشان دادن ارزش های خود
وقتی پست مهمان طراحی می کنید مطمئن شوید شما پستهای خود را سوئیچ کرده اید به سمت مخاطبین وبلاگی که برای آن می نویسید. این می تواند برای یک نگاه انداختن در طول پستهای بیشتر مفید باشد. از آنجایی که این ها بسیار، برای مخاطب طنین انداز می شود.
وقتی شما این هنر را دارید که عناوین بالقوه برای پستهای وبلاگتان بگذارید، مطمئن شوید که آنها از فرمتهای موفقیت آمیز پست شما در گذشته تقلید می کنند.
این می تواند برای متوجه کردن دیگران به شما مفید باشد. پیشینه ی شما و دیگر پستهایی که شما ممکن است بنویسید. 4- 4- گزینه های متعدد بدهید.
هنگامی که پستهای بالقوه می سازید این می تواند مفید باشد تا به آنها بیشتر از یک گزینه بدهید تا از بین آنها انتخاب کنند. با ایده های پست آن را پایمال نکنید. شما همواره می توانید دوباره آنها را بگذارید. ولی به آنها حداقل سه موضوع بدهید تا از بین آنها انتخاب کنند.
هرگز پست اول را ننویسید ،مگر اینکه وبلاگ نیازمند آن باشد. همیشه از ایده هایتان قبل از رفتن به سمت پروسه ی نوشتن مطمئن شوید. این می تواند زمان باارزشتان را برای شما حفظ کند.
4- در نظر داشته باشید شما در ارتباط و برخورد با افراد هستید.
در پایان، همیشه این مهم است که به یاد آورید فرد دیگری وجود دارد. فکر کنید درباره ی اینکه چه نوع ایمیلهایی شما دوست دارید دریافت کنید و به آن پاسخ دهید و ساختار احساسی آن به چه شکل باشد بهتر است.
به آنها اطلاعات مورد نیاز و نه هیچ چیز بیشتری بدهید.

با پیگیری راهنمایی بالا شما شانستان را برای فرود یک پست مهمان روی یک وبلاگ یا وب سایت که پتانسیل رشد اقتدار شما و ارسال ترافیک به وب سایتتان را دارد، افزایش خواهید داد.

مطالب مرتبط

4 دیدگاه‌

 1. سینا پاب گفت:

  متشکریم واقعا به درد بخور بود

 2. یوبوت گفت:

  سپاسگذارم واقعا مفید بود

 3. سقف های یوبوت گفت:

  با سلام با تشکر از سایت مفیدتون.

 4. سیستم های یوبوت گفت:

  تشکر سایت خیلی خوبی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *