گفتگوی آنلاین در وردپرس

اگر شما یک وب سایت یا یک فروشگاه آنلاین با وردپرس دارید، احتمالا نیاز به گفتگوی آنلاین برای خدمات خوددارید تا مشتریان خود را حفظ کنید.( اگر هنوز وب سایت وردپرسی خود را طراحی نکرده اید هاست وردپرس حرفه ای پویاسازان مکان مناسبی برای راه اندازی وب سایت شما خواهد بود)

خوشبختانه، ابزارهای متعددی وجود دارد که می توانید از آنها به آسانی برای اضافه کردن گفتگوی آنلاین دریک وب سایت مبتنی بر وردپرس استفاده کنید. در این مقاله ما قصد داریم در مورد نحوه اضافه کردن گفتگوی آنلاین و چند پلاگین وردپرسی محبوب برای گفتگوی آنلاین صحبت کنیم.

چرا شما باید گفتگوی آنلاین به وب سایت خود اضافه کنید؟
اگر شما در حال اجرای یک وب سایت هستید که شامل فروش محصولات یا خدمات می شود، شما باید پشتیبانی برای مشتریان خود قرار دهید. راه های بسیاری وجود دارد که می توانی دبا هر مشتری در ارتباط با مسائل مربوط به آن ها ارتباط برقرار کنید. شما می توانید از طریق پرسش در ایمیل، با استفاده از سیستم ارسال تیکت، و حتی از طریق گفتگوی آنلاین بامشتریان خود ارتباط برقرار کنید.
همه این روش ها معتبر هستند با این حال، یک گفتگوی آنلاین در سایت وردپرسی شما،مجموعه ای از مزایایی را ارائه می دهد که روش های دیگر ارائه نمی دهند، مانند:
زمان پاسخ سریعتر: می توانید درخواست های پشتیبانی را ، تا زمانی که در دسترس هستید، تقریبا بلافاصله مدیریت کنید.
یک وب سایت حرفه ای تر: مشتریان و بازدیدکنندگان دوست دارند افرادی که آمادگی کمک به آنها را دارند ببینند و از آنها انتظار دارند تا به سوالات انها به  درستی پاسخ دهند.
دسترسی کامل تر:  در بعضی موارد، افراد تیکت و ایمیل های پشتیبانی را استفاده نمیکنند زیرا مراحل انجام کار برای آنها وقت گیراست. و گفتگوی آنلاین ساده تر است و شخصی که با آن صحبت میکنند میتواند جامع ترآنها را راهنمایی کند.

گفتگوی آنلاین وردپرس میتواند یک افزونه کامل برای بسیاری از وب سایت ها باشد. با این حال، اگر سایت شما،یک سایت کوچک باشد، مانند یک وبلاگ شخصی یا سایتی برای نمونه کارها، منطقی به نظر نمیرسد که گفتگوی آنلاین در سایت خود قرار دهید. در اکثر موارد، بیشتر وب سایت هایتجارت الکترونیک و خدماتی، از گفتگوی آنلاین وردپرس بهره مند هستند و نیاز دارندپاسخگویی سریع به مشتری داشته باشند.

معرفی چند پلاگین محبوب وردپرس برای گفتگوی انلاین
ساده ترین راه برای اضافه کردن چت زنده به وردپرس با استفاده از یک افزونه است. دراین بخش، به شما چند پلاگین محبوب وردپرس را معرفی میکنیم:

 1. WP Live Chat Support

اگر شما به دنبال یک پلاگین چت وردپرس زنده هستید که فوق العاده ساده باشد برای شروع استفاده ازپلاگین”. WP Live Chat Support ” را توصیه میکنیم. این افزونه به محض فعال شدن ، گفتگوی آنلاین را در وب سایت فعال می کند، البته گزینه های زیادی برای سفارشی سازی این پلاگین وجود دارد.

 به عنوان مثال، شما می توانید رنگ پنجره گفتگوی آنلاین خود را تغییر دهید، و همچنین پیامی برای پیام اتوماتیک که کاربران هنگام بازدید از یک چت جدید باز می کنند، تعریف کنید.

به طور کلی این پلاگین،یک گزینه فوق العاده برای عملیات های کوچک و متوسط است.یکی از مشکلات این پلاگین،پشتیبانی از یک حساب کاربری وردپرس است یعنی در لحظه فقط یک کاربر پشتیبان میتواند با کاربران چت کند و امکان تعریف چند کاربر پشتیبان را ندارد.

اگر شما هر روز باید به بسیاری از درخواست های پشتیبانی پاسخ دهید ممکن است به انتخاب پلاگین دیگری فکر کنید.

شما هرکدام از پلاگین هارا که انتخاب کنید و این مشکلات را در به روز رسانی پلاگین برطرف کند، میتوانید ارتقا دهید و از به روز رسانی های انجام شده استفاده کنید.


ویژگی های کلیدی پلاگین WP Live Chat Support :

فعال سازی ساده
گفتگو با چندین کاربر دریک زمان
امکان سفارشی سازی محیط گفتگو
امکان رونوشت از گفتگوی انجام شده
این پلاگین یک نسخه رایگان و یک نسخه حرفه ای دارد.که نسخه حرفه ای باید خریداری شود.

2. Live Chat by Formilla

پلاگین Live Chat by Formilla یکی دیگراز گزینه های پلاگین خوب است این پلاگین شما را قادر می سازد به صورت خودکار گفتگوی آنلاین به صفحات خود اضافه کنید و یا از ویجت ها برای کنترل بیشتر استفاده کنید. همچنین شما می توانید بر فعالیت کاربر از طریق کنترل پنل پلاگین، نظارت کنید و با هرکاربری که میخواهید، گفتگو را شروع کنید.

به طور کلی، این افزونه قابلیت بسیار زیادی دارد و یک رابط کاربری شیک دارد. برای استفاده از این افزونه باید در سایت Formilla ثبت نام کنید.

ویژگی های کلیدی این پلاگین:

پنجره گفتگوی آنلاین قابلت نظیم
استفاده از ویجت برای پیکربندی گفتگوی آنلاین
پیکربندی پنجره های گفتگو برای راه اندازی به صورت خودکار پس از یک دوره خاص از زمان
آمار بازدیدکنندگان براساس کشور را نمایش میدهد
این پلاگین یک نسخه رایگان و یک نسخه حرفه ای دارد.که نسخه حرفه ای باید خریداری شود.

3. Click to Chat for WhatsApp Chat

WhatsApp در برخی از نقاط جهان بسیار محبوب است و بسیاری از کاربران شما احتمالا با WhatsApp  آشنا هستند. استفاده از این پلاگین برای راحتی کاربران شما توصیه میشود.

ویژگی های کلیدی:

کاربران را قادر می سازد تا از وب سایت WhatsApp چت را با شما باز کنند.

برای کاربران تلفن همراه و دسکتاپ کار میکند.

4. JivoChat Live Chat

در این افزونه همه چیز در یک مکان است یعنی پیام های شما وتاریخچه چت را می توان در یک صندوق دریافت مشاهده کرد. همچنین استفاده ازاین افزونه آسان است. یکی از مزیت های کلیدی این افزونه ایجاد پیام های از پیش نوشته شده و ارسال آنها با استفاده از کلید های میانبر است.این افزونه از زمان بارگذاری سریعی برخوردار است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *