10 دلیل مهم برای قدرت بخشیدن به سایت وردپرس

این روز ها، ساخت وب سایت نیازی به این ندارد که شما از Dream weaver استفاده کنید و ساعتها وقت صرف استفاده از کدهای html نمایید تا در نهایت شکل وب سایت شما فرم بگیرد.
در عوض، مدیران وب سایت از مبتدی تا حرفه ای، به طور یکسان از یک سری ابزار کامل برای ساخت وب سایت استفاده می کنند که برای این منظور طراحی شده و به سادگی مدیریت می شود که شامل هر چیزی از ابزارهای ساخت وب سایت تا سیستم های مدیریت محتوا نظیر جوملا و وردپرس و دروپال می باشد.
اگر شما در روند انتخاب از میان همه ی گزینه های مختلف طراحی سایت هستید، یک پلت فرم مناسب برای انتخاب، وردپرس است. اگر چه وردپرس، یک پلت فرم وبلاگ نویسی ساده در ابتدا بود، ولی الان تبدیل به یک فروشگاه ساخت انواع وب سایت شده است. برای مشاهده ی اینکه دقیقا این سیستم چگونه می تواند به وب مسترها سود برساند، تمامی دلایل زیر را دنبال کنید تا به قدرت وردپرس پی ببرید.
دلیل اول: ساخت سایتهای وردپرس ساده است. پویاسازان شرایطی فراهم کرده است که با چند کلیک ساده می توانید وردپرس را نصب نمایید به گونه ای که در کل نصب وردپرس تنها با صرف چند دقیقه زمان تکمیل می شود. از آنجا که هر چیزی از اضافه کردن محتوا تا شخصی سازی ظاهر سایت، می تواند توسط مدیران سایت انجام شود، ساخت وردپرس یک راه حل خوب برای آغاز و پیشرفت وب سایت برای مدیران است.
دلیل دوم: مدیریت سایتهای وردپرس آسان است.
یکی از شکایتهای رایج صاحبان وب سایت که سایتهایشان را روی html ساخته اند این است که مدیریت تغییرات روی آن سایتها مشکل است. در بدترین موارد، تغییر یک جمله از وب سایت، نیاز به تماس های سرویس دهندگان برای سازمان های بازاریابی و یا توسعه دهندگان وب مستقل دارد. وردپرس، به سادگی می تواند مدیریت و به روزرسانی شود. از آنجا که این برنامه ریشه در صنعت وبلاگ نویسی دارد، پست های وردپرس و صفحات می تواند با استفاده از یک رابطه intuitive تغییر داده شوند.
دلیل 3: پلت فرم وردپرس، ساخته شده برای SEO است.
مشخص شده است که به طور گسترده ای، بهینه سازی سایت شما، برای کشف و نمایه سازی توسط موتورهای جستجوگر، یک اولویت برای طراحان سایت های اینرنتی هست در حالی که سایتهای استاندارد html، به منظور برجسته شدن در موتورهای جستجو، نیاز به تغییرات گسترده ای دارند، وردپرس از پیش ساخته شده بسیاری از این ویژگی ها را دارا می باشد.
به علاوه، مدیران سایت که می خواهند فراتر از پیش فرض ارائه شده ی وردپرس برای SEO پیش روند، به تعدادی پلاگین های ارزشمند برای این منظور،نیاز خواهند داشت. این بسته ی جامع SEO، شامل All in one SEO pack و SEO Ultimate می باشد. برای بهینه سازی سایت خود از نظر SEO، به سطح بالاتر، بایستی ویژگی هایی گنجانده شود در غیر این صورت نیاز به تلاش قابل توجهی برای کد کردن سایتهای Html استاندارد است.
دلیل 4: سایتهای وردپرس به شما اجازه ی مدیریت سطوح مختلف از دسترسی کاربران را می دهد.
اگر افراد متفاوتی در سازمان شما وب سایت شما را به روزرسانی می کنند، نیاز به نگرانی بابت واگذاری دسترسی به آنها نیست. این مدیریت محتوای محبوب، با پنج نقش کاربر، مدیر، سردبیر، نویسنده و نویسندگان مشترک شما را قادر به توزیع حقوق دسترسی با توجه به سطوح امنیتی با به حداقل رساندن خطر برای وب سایت شما می کند.
دلیل 5: تعداد زیاد تم های در دسترس وردپرس
یکی از چیزهای زیبا در رابطه با سیستم های مدیریت محتوا به طور کلی،این است که محتوای شما، جدای از طراحی وب سایت شما ذخیره می شود. اگر از نگاه کردن به ظاهر فعلی سایتتان خسته شده اید اصلا نیازی به پرداخت هزاران دلار برای توسعه وب سایتتان نیست. به سادگی می توانید با تعویض تم موجود خود، به یک تم جدید این کار را انجام دهید. در این حوزه بیشتر از همه، وردپرس می درخشد. به دلیل ماهیت منبع باز پلت فرم آن، هزاران نفر از توسعه دهندگان، که رنج عظیمی از طراحی را برای تم های وردپرس ایجاد کرده اند شامل هر چیزی از تمپلیت های ساده تا پیچیده تر، هزینه های مرتبط با تم های ورد پرس که کاملا متوسط است تغییرات طراحی را در دسترس می سازد.
دلیل 6: وردپرس به شدت توسعه پذیر است.
به علاوه تم های وردپرس که آماده برای استفاده است، به طور گسترده ای ایجاد و به خوبی توزیع شده است. با استفاده از این پلاگین ها شما می توانید سایت خود را از یک وبلاگ ساده به یک ارائه کننده ی تجارت الکترونیک تمام عیار تنها با چند کلیک ماوس تبدیل کنید.
البته، شایان ذکر است که استفاده از تعداد زیادی از این پلاگین ها می تواند سایت شما را به باتلاق فرو برود. قبل از نصب هر پلاگین، از خودتان بپرسید آیا شما واقعا نیاز دارید چنین ویژگی هایی اضافه کنید یا خیر، یا اینکه همان ویژگی ها می تواند در سایت شما کافی می باشد.
دلیل 7: وردپرس، بهینه سازی وب سایت برای تلفن همراه را ساده می سازد.
با استفاده ای که امروزه از تلفن همراه می شود و انتظار می رود که از دسترسی دسکتاپ به اینترنت در اوایل 2014 پیشی بگیرد، اگر وب سایت شما هنوز برای تلفن همراه بهینه سازی نشده است شما رسما ایستاده اید تا ترافیک سایت خود را واقعا از دست بدهید. متاسفانه، ایجاد یک ورژن تلفن همراه برای وب سایت، برای سایتهای HTML استاندارد می تواند هم پیچیده و هم گران باشد. وردپرس به عبارت دیگر، این پروسه را ساده می سازد.
دلیل 8: پشتیبانی وردپرس به صورت گسترده در دسترس است.
از کاربر انجمن وردپرس گرفته تا توسعه دهندگانی که روی این پلت فرم کار می کنند، منابع مختلفی وجود دارد که می تواند به شما پشتیبانی مورد نیازتان را بدهد تا سایتتان هموارده در حال اجرا و up باشد.
دلیل 9: آپدیت های سایت وردپرس به سادگی می توانند اتوماتیک انجام شوند که راهی است برای ارتباط با مشتریان. ولی یافتن زمانی برای نوشتن و آپلود کردن پست های جدید می تواند چالش برانگیز باشد.
به همین دلیل یکی از ویژگی های وردپرس که کاربران دوست دارند بیشتر توانایی برای زمان بندی آپدیت های وب سایت در آینده است. این ویژگی به تنهایی می تواند یک نجات دهنده ی زندگی باشد، اجازه می دهد مدیران سایت بنشینند و به یک باره مشغول نوشتن پست شوند، و سپس آن را در هفته ها و ماه ها منتشر می کنند.
دلیل 10: رایگان بودن
در حالی که شما ممکن است هزینه های کوچکی برای تم های حرفه ای یا پلاگین ها صرف کنید (یا هزینه بسیار بزرگتر برای تم وردپس سفارشی) نصب و راه اندازی وردپرس اولیه رایگان برای استفاده است. ساخت این پلت فرم خاص طراحی وب، یک گزینه ی عالی برای وب مسترهای تازه کار است که به تازگی حضور آنلاین پیدا کرده اند.
البته وردپرس برای هر کسی مناسب نیست. این سیستم محدودیتهای خاص خودش را دارد. موقعیت های خاصی که نیاز به توسعه های پیشرفته دارد که وردپرس می تواند آن را فراهم کند(به عنوان یک رسانه تجارت الکترونیک و بعضی دوره های آموزشی)
در هر حال برای تعداد زیادی از افراد، وردپرس یک راه ساده و سریع برای ساخت وب سایت حرفه ای است که با کمترین زحمت ممکن ایجاد و آپلود شده است.
اگر مزایای شرح داده شده ی بالا رضایت شما را حاصل کرده و موقعیت منحصر به فردی است به سمت آن بروید و استفاده از آن را امتحان کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *