5 نکته برای کاهش ریسک تهدیدات وب مدرن

پویاسازان با ارائه این راهنما برخی اقدامات پیشگیرانه ضروری را که شما باید برای کاهش ریسک تهدیدات وب مدرن و محافظت پیش از تهدید پیاده سازی کنید، تا آنجا که ممکن است پوشش می دهد.

  • نگهداری سیستم با نصب وصله ها و بروز رسانی

نگه داشتن به روز سیستم از جمله سیستم عامل،مرورگر وب،پلاگین مرورگر،مدیا پلیر، پی دی اف ریدر و دیگر برنامه های کاربردی می تواند یک کار خسته کننده ،مزاحم و وقت گیر باشد. متاسفانه،هکرها به دنبال سوء استفاده از این موارد هستند، آنچه مورد نیاز است بروز نگه داشتن سیستم می باشد.

  • نرم افزار وب خود را استاندارد کنید.

اگر شما فقط عنوان شماره 1 را خوانده اید، احتمالا هنوز فکر می کنید. نگه داشتن سیستم به صورت کاملا پچ و بروز کار طاقت فرسایی می باشد.

بدتر از ان این است که شما ندانید که چه نرم افزاری در شبکه شما در حال اجر است یا شما چه تعدادی از افراد را دارید که از مرورگرهای مختلف،پلاگین و مدیا پلیر استفاده می کنند.

  • مرورگر خود را امن کنید.

شما باید با مجموعه هایی از تنظیمات امنیتی، حفظ حریم خصوصی و محتوایی که تمام مرورگرها به منظور مبادلات امن دارند آشنا شوید. برخی از تنظیمات امنیتی صرفا باعث افزایش سطح امنیت خواهد شد. کاربران مزاحم بدون اضافه کردن هرگونه امنیت محسوس هستند. در حالی که دیگران را می توان از سوء استفاده و تهدیدات مهم محدود کرد.

  • اجرای یک سیاست رمز عبور قوی

هدف از یک سیاست رمز عبور باید واضح باشد: اگر شما نمی خواهید هر کسی به همه چیز دسترسی داشته باشد، شما با تنظیم کلمه عبور اجازه دسترسی فقط به کابران مجاز را بدهید. با وجود این آسیب پذیری در هر سیستم، سازمان های بسیاری بطور جدی با این تهدید شکست می خورند.

  • استفاده از یک راه حل امنیتی وب موثر

راه حل های امنیتی وب مناسب یک جزء حیاتی از استراتژی کلی برای حفاظت از سازمان شما از تهدیدات وب مدرن است. تهدید را با محدود کردن فعالیت های گشت و گذار کاربران به دسته وب سایت های مرتبط به کار خود کاهش دهید.

این مورد شما را از خطر سایت های غیر قابل اعتماد که روزانه از آنها بازدید می کنید محافظت خواهد کرد که در هر زمان ممکن است اطلاعات شما با گسترش نرم افزارهای مخرب، دزدیده شود.

در نهایت، این موارد به حفاظت از منابع اینترنت شما از سوء استفاده، کمک خواهد کرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *