بهترین محتوا برای سئو

بهترین محتوا برای سئو

بهترین محتوا برای سئو

زمانی بود که ارائه محتوای با کیفیت بزرگترین اولویت سئو کاران نبود.

نگرانی آنها در آن زمان عمدتاً شامل پر کردن وب سایت ها با کلمات کلیدی و انجام انواع ترفندها بود به این امید که موتورهای جستجو متوجه وب سایت هایی شوند که روی آنها کار می کنند و رتبه های برتر را در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) به آنها بدهند.

تا آنجا که به سئو کاران مربوط می شود، محتوا واقعاً اهمیتی نداشت، زیرا وب سایت های بی شماری با محتوای اساساً بی فایده در آن روزها در صدر SERP قرار داشتند.

خوشبختانه، گوگل با اجرای تغییرات الگوریتم تغییر بازی در سال 2011، این مهمانی را متوقف کرد. محتوای وب که زمانی نادیده گرفته شده بود، از آن زمان به بعد جایگاه واقعی خود را به عنوان پادشاه بازی کرده است و سئوکاران اکنون مطمئن می شوند که وب سایت هایشان را چیزی جز محتوای با کیفیت در سطح بالا قرار نخواهند داد. برای کاربران موتورهای جستجو مطالب مرتبط بسیار مفید خواهد بود.

از نظر فنی، می توانید هر محتوایی را که می خواهید در وب سایت خود منتشر کنید. با این حال، برخی از انواع محتوا شانس بیشتری برای جلب توجه و رتبه بندی توسط گوگل و همکاران دارند. در اینجا انواع محتوایی که برای سئو بهترین هستند آورده شده است.

پست های وبلاگ معتبر

در دنیایی که محتوا یک فاکتور برتر رتبه بندی است، طبیعی است که یک وب سایت وبلاگ خود را داشته باشد. شما می توانید از وبلاگ خود برای نوشتن پست های معتبر استفاده کنید که می تواند به شما در ایجاد شهرت به عنوان یک رهبر صنعت کمک کند. جدا از ارائه دیدگاه خود در مورد اخبار و تحولات در صنعت خود، اگر بتوانید در مورد موضوعات دیگری نیز بنویسید که برای خوانندگان شما جذاب باشد، عالی خواهد بود.

سئو و اینفوگرافیک

بسیاری از مردم کلام نوشتاری را دوست دارند، اما افراد بیشتری خواندن اطلاعاتی را که می توانند راحت تر پردازش کنند، ترجیح می دهند. اینفوگرافیک ها این فرصت را برای آنها فراهم می کند، زیرا آنها عکس های فوری گرافیکی از اطلاعاتی هستند که بیان آنها در قالب مقاله به چند هزار کلمه نیاز دارد. خوانندگان همچنین بیشتر احتمال دارد اینفوگرافیک ها را به اشتراک بگذارند، و این به آن فرصتی می دهد تا درگیر شوند و منبع واقعی بک لینک باشد.

سئو و فیلم

امروزه ویدئوها بیشترین مصرف رسانه ها و ترافیک وب را تشکیل می دهند و دلیل خوبی هم دارد: از هر مقاله یا اینفوگرافیک جذاب تر هستند. اگر پیش‌بینی کارشناسان مبنی بر اینکه تا سال 2022 80 درصد از کل ترافیک وب را تشکیل می‌دهد، محتوای ویدیویی در آینده نیز غالب خواهد شد.

محتوای پرطرفدار

مطمئناً موضوعات پرطرفدار دوام چندانی ندارند، اما محبوبیت آنها اغلب به اندازه کافی برای جذب ترافیک به سایت شما در مدت زمان کوتاهی است. می‌توانید از محتوای پرطرفدار برای کمک به راه‌اندازی محصولات جدید یا تبلیغ محصولات موجود استفاده کنید.

اگر زمان بندی مناسبی برای محتوای خود داشته باشید، می توانید از اخبار داغ و موضوعات داغ برای جذب کاربران بیشتر و لینک های با کیفیت استفاده کنید. این فرآیند به “جک خبری” معروف است.

جک خبری تاکتیکی است که از طریق یافتن داستان بزرگی که همه درباره آن صحبت می کنند و ارائه تحلیل یا زاویه ای که به برند شما مرتبط است، خود را به سرفصل های بزرگ روز تزریق کنید.

مزایای زیادی برای ایجاد محتوای جک خبری وجود دارد:

  • شما می توانید نام و محتوای خود را در بین مخاطبان بیشتری نسبت به حالت عادی قرار دهید.
  • شما باید تخصص و رهبری فکری را نشان دهید.
  • می‌توانید وب‌سایت و/یا نام تجاری خود را به‌عنوان مکانی برای به‌روزرسانی‌های صنعت خبرساز به نمایش بگذارید.

News jacking یک ابزار مفید در جعبه ابزار لینک بیلدینگ برای هر سئو سایت است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *